Newslettera Advances in Respiratory Medicine (ARM).
Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy

Mam zaszczyt i przyjemność przedstawić Państwu pierwszy numer Newslettera czasopisma Advances in Respiratory Medicine (ARM). To nowa inicjatywa nowej redakcji ARM. Chcemy w ten sposób przybliżyć Państwu ważne aspekty funkcjonowania czasopisma, nowe inicjatywy i projekty oraz zaprosić do współpracy.

Zapraszam do lektury następujących artykułów:

Słowo Redaktora Naczelnego – prof. Adam Barczyk List ustępującego Redaktora Naczelnego – prof. Wojciech Piotrowski Recenzenci Advances in Respiratory Medicine – prof. Tadeusz M. Zielonka Cytowania artykułów publikowanych w ARM – dr Monika Franczuk ARM w drodze do IF prof. Sebastian Majewski

W dniach 5-8 maja 2022 w Warszawie odbędzie się XXXVII Zjazd Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc. Z wielką przyjemnością zapraszam do udziału w Sesji Redaktorów Naczelnych czasopism wydawanych przez PTChP - Advances in Respiratory Medicine oraz Pneumonologii Polskiej, która odbędzie się 5 maja 2022 w godz. 17.15-18.45. Serdecznie zapraszam do podzielenia się pomysłami i doświadczeniami, oraz do dyskusji – co możemy zrobić, aby czasopisma wydawane przez Polskie Towarzystwo Chorób Płuc (Advances in Respiratory Medicine oraz Pneumonologia Polska) były interesujące dla członków PTChP?

Z poważaniem Prof. Adam Barczyk Redaktor Naczelny ARM

"Newslettera Advances in Respiratory Medicine (ARM)."

Czasopisma PTChP
Oficjalnymi czasopismami Towarzystwa są "Advances in Respiratory Medicine" oraz "Pneumonologia Polska" (dostępna dla naszych członków po zalogowaniu). W obu tytułach publikowane są wyniki badań z zakresu pneumonologii, informacje o zdobyczach i postępie naukowym w tych dziedzinach.

 


Napisz wiadomość

Wyślij nam wiadomość z pytaniem, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe.

    * pola wymagane

    zamknij -