Konferencja „Respiratory Failure and Mechanical Ventilation”, Berlin 15-17.02.2024 r.Konferencja „Respiratory Failure and Mechanical Ventilation”, Berlin 15-17.02.2024 r.

23 marca 2024


 

W dniach 15-17 lutego 2024r. w Berlinie odbyła się trzecia edycja konferencji „Respiratory Failure and Mechanical Ventilation”, organizowanej przez European Respiratory Society.

Wydarzenie po raz kolejny skupiło ekspertów w dziedzinie pneumonologii i intensywnej terapii. W ramach Zjazdu odbyły się liczne wykłady i szkolenia bazujące na najbardziej aktualnej wiedzy z obu dziedzin.

W tym roku, spośród ponad 130 prac, członkowie Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc wygłosili osiem, w tym prace oryginalne jak i opisy przypadków. Konferencja pozwoliła na wymianę doświadczeń z zakresu wentylacji, monitorowania i intensywnej opieki. Żywe dyskusje dotyczyły również możliwych kierunków rozwoju oraz współpracy międzynarodowej.

 

Uczestnicy konferencji „Respiratory Failure and Mechanical Ventilation” 15-17 lutego 2024r. w Berlinie – członkowie PTChP z Prezesem PTChP-online

 

Powrót

Napisz wiadomość

Wyślij nam wiadomość z pytaniem, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe.

    * pola wymagane

    zamknij -