Kursy nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej 2021 rokuKursy nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej 2021 roku

26 października 2021


UWAGA

Szanowni Państwo,

W związku z niestabilną sytuacją epidemiologiczną w kraju spowodowaną pandemią wywołaną koronawirusem SARS-CoV-2, zwiększeniem liczby zachorowań na COVID-19, zmuszeni jesteśmy przełożyć termin zapowiadanych na grudzień 2021 kursów dla lekarzy i pielęgniarek na termin 27-29 maja 2022.

Jednocześnie zachęcamy do oglądania filmu „Tlenoterapia czynna – leczenie stałym dodatnim ciśnieniem w drogach oddechowych (CPAP)” z cyklu „Terapia niewydolności oddychania w przebiegu COVID-19” przygotowanego przez Sekcję Intensywnej Terapii i Rehabilitacji.

Film dostępny na kanale YouTube Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc:
https://www.youtube.com/watch?v=2WyqOhu8UnA

Serdecznie zapraszamy
dr n. med. Małgorzata Czajkowska-Malinowska
dr n. med. Aleksander Kania

——————————–
Szanowni Państwo,

W 2021 roku Sekcja Intensywnej Terapii i Rehabilitacji, po przerwie związanej z niestabilną sytuacją epidemiologiczną w kraju spowodowaną pandemią wywołaną koronawirusem SARS-CoV-2, wznawia organizację kursów dla lekarzy i pielęgniarek poświęconych nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej (NWM):

I. Kurs I wprowadzający „Podstawy nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej w leczeniu ostrej i zaostrzeniu przewlekłej niewydolności oddychania” – dla lekarzy, którzy zajmują się lub będą zajmować się chorymi z ostrą lub zaostrzeniem przewlekłej niewydolności oddychania (10-12 grudnia 2021r.)

II. Kurs I wprowadzający „Leczenie za pomocą nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej w sali o podwyższonym nadzorze medycznym” – dla pielęgniarek, które zajmują się lub będą zajmować się leczeniem chorych z ostrą lub zaostrzeniem przewlekłej niewydolności oddychania, przebywających w salach o podwyższonym nadzorze medycznym, tzw. salach monitorowanych (10-11 grudnia 2021r.)

Platforma do rejestracji zostanie uruchomiona.

Serdecznie zapraszamy
dr n. med. Małgorzata Czajkowska-Malinowska
dr n. med. Aleksander Kania

 

Powrót

Napisz wiadomość

Wyślij nam wiadomość z pytaniem, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe.

    * pola wymagane

    zamknij -